• info@kitokiadiena.lt
  • +370 678 22150

Aplinkos tvarkymo darbai


Atliekame teritorijų tvarkymo ir priežiūros darbus, lauko teritorijų priežiūrą.
Klientui pageidaujant, atliekame teritorijų priežiūrą visą parą. Mūsų darbuotojai pasirūpins sniego  nukasimu, druskos barstymu, ledo šalinimu. Teikiame ir mechanizuotų darbų paslaugas.

Pjauname veją ir žolę.
Mažuose plotuose žolės pjovimui naudojame trimerius ir benzinines žoliapjoves. Dideliu greičiu besisukantis lynas, esantis nešiojamo aparato apačioje, nupjauna ir susmulkina aukštą žolę. Taip pat trimeriai gali būti naudojami krūmams, sustabarėjusiai žolei nupjauti, miško valymo darbams atlikti. Dideliems žolės plotams pjauti yra naudojama komunaliniai traktoriai. Žolė smulkinama ir paliekama sunykti, arba galime išvežti. Vejos pjovimo kaina – nuo 2 eur. už arą, aukštos žolės pjovimo kaina – nuo 2.6 eur. už arą.

Surenkame ir išvežame lapus, šiukšles, atliekas.
Surenkame ir išvežame šiukšles iš daugiabučių namų, ligoninių, švietimo įstaigų, bei privačių įmonių teritorijų. Rudens sezono metu rankiniu ar mechanizuotu būdų surenkame ir išvežame lapus iš Jūsų teritorijos. Sutvarkome teritorijas po koncertų ar kitokių renginių. Prieš renginius su klientu suderintose vietose sustatome šiukšliadėžes (30-160l  talpos). Renginiui pasibaigus pilnai sutvarkome teritoriją, surenkant visas šiukšles ir jas išvežant. Atliekų surinkimo ir išvežimo kaina yra sutartinė.

Medžių, gyvatvorių genėjimas ir išvežimas.
Atliekame visus medžių šakų gėnejimo, medžių kirtimo, krūmų tvarkymo paslaugas. Dažnai sudžiuvę ar supuvę medžiai kelia rimtą pavojų  žmonėms ar turtui. Norint išvengti tokių nemalonumų, tenka nupjauti medžius. Medžiams kirsti turime automobilinius keltuvus. Galime saugiai nupjauti net ir sudėtingiausiuose vietose esančius medžius. Savo transportu išvežame visas šakas ir medžius. Karpome ir formuojame gyvatvores.

Šiukšliadėžių priežiūra.
Siūlome gatvių, skverų ir parkų lauko šiukšliadėžių priežiūrą. Mūsų darbuotojai reguliariai valo šiukšliadėžes, keičia vienkartinius maišelius ir rūpinasi estetine išvaizda. Ši paslauga yra labai aktuali labai didelių plotų objektams, kur šio darbo nespėja atlikti teritoriją valantys darbininkai. Šia paslauga naudojasi didieji prekybos centrai, parkus ir miesto skverus administrojančios bendrovės, daugiabučių namų savininkų bendrijos. Šių paslaugų kaina yra sutartinė.

Atliekame mechanizuotus lauko teritorijų priežiūros darbus:

  • sniego valymas
  • druskos/smėlio mišinio barstymas
  • žolės pjovimas

Susisiekti

aplinkos tvarkymo darbaiAplinkos tvarkymo darbai