Artojo g. 7G, Klaipėda, LT-92105

+370 678 22150 info@kitokiadiena.lt

Aplinkos tvarkymo darbai

Atliekame teritorijų tvarkymo ir priežiūros darbus, lauko teritorijų priežiūrą įprastu ir mechanizuotu būdu. Atsižvelgdami į klientų poreikius, paslaugas teikiame visą parą. Taigi, kokias konkrečias paslaugas siūlome klientams?

  • Pjauname veją / žolę
  • Surenkame ir išvežame lapus, šiukšles, atliekas
  • Genime, išvežame medžius, gyvatvores
  • Prižiūrime šiukšliadėžes

Mechanizuoti aplinkos tvarkymo darbai:

  • Sniego valymas
  • Druskos / smėlio mišinio barstymas
  • Žolės pjovimas

Daugiau apie aplinkos priežiūros darbus

Vejos bei žolės pjovimas. Mažuose plotuose žolės pjovimui naudojame trimerius ir benzinines žoliapjoves. Dideliu greičiu besisukantis lynas, esantis nešiojamo aparato apačioje, nupjauna ir susmulkina aukštą žolę. Trimeriai taip pat naudojami krūmams, sustabarėjusiai žolei nupjauti, miško valymo darbams atlikti. Dideliems žolės plotams pjauti naudojami komunaliniai traktoriai. Žolę susmulkiname ir paliekame sunykti, arba, esant pageidavimui, tiesiog išvežame.

Paslaugos kaina – nuo 2 eurų už arą; aukštos žolės pjovimo kaina – nuo 2,6 eurų už arą.

Lapų, šiukšlių, atliekų surinkimas ir išvežimas. Surenkame ir išvežame šiukšles iš daugiabučių namų, ligoninių, švietimo įstaigų bei privačių įmonių teritorijų. Rudens sezono metu rankiniu ir mechanizuotu būdu surenkame ir išvežame lapus iš pageidaujamos teritorijos. Taip pat tvarkome teritorijas po koncertų ar kitokių panašių renginių, kuriuose apsilanko dideli žmonių srautai. Prieš renginius, apsitarę su klientu, suderintose vietose sustatome 30–160 l talpos šiukšliadėžes.

Paslaugos kaina sutartinė.

Medžių, gyvatvorių genėjimas, išvežimas. Atliekame visas paslaugas, susijusias su medžių šakų genėjimu, medžių kirtimu, krūmų tvarkymu. Neleiskite supuvusiems, sudžiūvusiems medžiams kelti pavojų jūsų bei aplinkinių sveikatai ir žmonių nuosavybei. Kirtimą atliekame atsakingai, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, naudojame automobilinius keltuvus. Be vargo nupjauname ir sudėtingose vietose esančius medžius, o po darbų savo transportu išvežame visas šakas bei kitas liekanas. Mes taip pat karpome ir formuojame gyvatvores.

Paslaugos kaina sutartinė.

Šiukšliadėžių priežiūra. Prižiūrime gatvių, skverų, parkų šiukšliadėžes. Mūsų komanda reguliariai valo šiukšliadėžes, keičia vienkartinius maišelius bei rūpinasi estetine išvaizda. Ši paslauga labai reikalinga didelių plotų objektams, kurių teritorijos pilnai sutvarkyti nespėja valantys darbininkai. Tokiomis paslaugomis naudojasi didieji prekybos centrai, parkus bei miesto skverus administruojančios bendrovės, daugiabučių namų savininkų bendrijos.

Paslaugos kaina sutartinė.

UAB „Kitokia diena“ – atsakinga aplinkos priežiūra ir tvarkymas su profesionalia komanda!

Susisiekti

Dumtraukis