Artojo g. 7G, Klaipėda, LT-92105

+370 678 22150 info@kitokiadiena.lt

Aukštalipių paslaugos

Pastebėjote, kad pastato estetinė išvaizda gerokai pakito? O gal jaudinatės, kad įvairūs teršalai ilgainiui pridarys žalos fasadui? Panašu, kad pataikėte ten, kur reikia.

Valymo darbai aukštyje – tai ne įprastų valytojų darbas. Žmonės, teikiantys šias paslaugas, turi specialias žinias bei kvalifikaciją, ir privalo laikytis visų saugumo reikalavimų. Jie išlieka profesionalūs ir produktyvūs ten, kur kitiems iš baimės dreba kojos.

Iš pažiūros pavojingas darbas tampa kasdienybe, todėl teikiamų paslaugų kokybė visada išlieka taip pat aukštai, kaip ir užsakymus vykdantys aukštalipiai.

Aukštuminiai valymo darbai

Mūsų įmonės komanda – patyrę specialistai, dirbantys efektyviai ir kokybiškai, todėl pelnytas klientų pasitikėjimas tikrai neatsirado šiaip sau. Valome aukštumines pastatų konstrukcijas nuo susikaupusių gamybinių dulkių ir kitų natūralių teršalų. Valymui aukštyje naudojame žirklinius pakeltuvus ir bokštelius.

Taigi, ką garantuojame savo klientams? Nėra tokio darbo, kurio negalime imtis, nes aukštis yra mūsų kasdienis palydovas. Bendradarbiaukime!

Plačiau

auksto valymo iranga, aukstuminio valymo iranga, aukstiminis bokstelis, Kitokia Diena UAB Valymo paslaugos, patalpų valymas, valymas aukštyje, kitokiadiena.lt Aukštuminis valymas, valymas aukštyje, langų valymas, fasadų valymas, Kitokia Diena UAB