Artojo g. 7G, Klaipėda, LT-92105

+370 678 22150 info@kitokiadiena.lt

Aukštos žolės pjovimas

Prižiūrima veja – tai ne tik estetinis vaizdas, bet ir saugumo užtikrinimas, kadangi aukštoje, neprižiūrimoje žolėje veisiasi erkės bei kiti kenkėjai ir ligų nešėjai. Žolę prižiūrėti, ją pjauti galima keliais būdais, pavyzdžiui, komunaliniais traktoriais, rankinėmis žoliapjovėmis, benzininėmis vejapjovėmis, trimeriais – tai priklauso ir nuo asmeninio pasirinkimo, ir nuo žolės būklės, jos aukščio, sklypo dydžio. Pavyzdžiui, sustabarėjusiai žolei pjauti naudojami trimeriai.

Aukštos žolės pjovimas, vejos pjovimas, šienavimas – šias paslaugas, pasitelkdama sertifikuotą, saugią įrangą, teikia mūsų įmonės komanda.

Aplinkos priežiūra ir tvarkymas

Palaikyti tvarką svarbu ne tik ant vejos, todėl mūsų komanda klientams teikia ir šias paslaugas:

  • Teritorijų priežiūra
  • Aplinkos ir parkų tvarkymas
  • Landšafto dizaino paslaugos

Mūsų paslaugos skirtos žmonėms, neturintiems laiko, noro ar žinių tinkamai pasirūpinti sveika, vešlia veja. UAB „Kitokia diena“ garantuoja nepriekaištingą tvarką, nesvarbu ar paslauga, kurią užsisakėte yra vienkartinė, kasdienė ar periodinė. Taip pat norime priminti, kad mūsų grafikas lankstus ir pas Jus atvykti galime Jums patogiu metu!

Taigi, nenumokite ranka į kraštovaizdžio priežiūrą – juk tai pirmas dalykas, kurį pastebės į Jūsų teritoriją atvykę žmonės.

Žolės pjovimo kainos

  • Nuo 2 eurų už arą pjauname veją
  • Nuo 2,6 eurų už arą pjauname aukštą žolę

 

aukstos zoles pjovimas