Artojo g. 7G, Klaipėda, LT-92105

+370 678 22150 info@kitokiadiena.lt

Valymas po remonto

Norite sutaupyti laiko ir pastangų bei gyventi švariuose namuose? Efektyvus valymas po remonto – puikus pasirinkimas, atliekamas savo srities profesionalų. Jo metu pašalinamos dulkės, nešvarumai, kalkės, dažai ir kt.

Kokias paslaugas apima poremontinis valymas?

Pasinaudoję šia paslauga, galėsite džiaugtis išvalytais baldais, šviestuvais, radiatoriais, palangėmis, stiklinėmis pertvaromis, veidrodžiais, durimis, kiliminėmis dangomis. Taip pat profesionaliai poliruojame, plauname, vaškuojame grindis, išnešame po statybų likusias šiukšles.

Visus valymo darbus atliekame įvairiose patalpose, kurios gali būt tiek gyventojų namuose, tiek įstaigose.

Kuo naudingas postatybinis valymas?

Bene svarbiausias aspektas, dėl kurio valymą verta patikėti savo srities specialistų komandai, – galimybė sutaupyti kiekvienam brangaus laiko, kurį galėsite skirti kitiems darbams. Be to, netinkamai atlikti valymo darbai gali sukelti pavojų sveikatai, pavyzdžiui, užlipus ant kopėčių ar persisvėrus valant langus bei naudojant neaiškias chemines priemones. Tuo tarpu, mūsų įmonė naudoja tik patikrintus ir nekenksmingus produktus. Su jais bei kitomis priemonėmis nesunkiai pašalinsime visas susikaupusias šiukšles bei nešvarumus, kurių po remontų būna gan nemažai.

Kada rekomenduojama atlikti valymą?

Jeigu norite, jog būtų pastebėti visi po remonto darbų atsiradę nešvarumai, patariame valymo paslaugomis naudotis tik tuomet, kai yra išdžiuvę visi paviršiai, nes ant kai kurių iš jų, esant drėgmei, nesimato dulkių.

Poremontinis ir postatybinis valymas padės užtikrinti nepriekaištingą švarą bei gaivumą kiekviename kambaryje. Pamirškite nepatogius tvarkymo darbus – palikite tai profesionalams!

Plačiau

valymo-paslaugos-generalinis-valymas-kitokia-diena